14
Кві

Колишніх не буває

   Posted by: klimovy4   in Новини, Україна

Міліція.

Про поліцію, чи то міліцію говорять всі. І я висловлюсь, пише у facebook Ярослав Ідеаліст. А саме про мусарів в АТО. І не про тих, які дістають військових та цивільних на вулицях Маріуполя чи інших міст. Цьому свавіллю давно пора покласти край.
Я про тих, які сують свої щурячі морди в бойові підрозділи. Я маю на увазі Нацгвардію, по інших структурах повною картиною не володію. Ви скажете, а що чекати від колишнїх ВВ. Але ж батальйони формувались не мєнтами і не вв-шниками. І ніякого права влізати у бойові справи ці паскуди не мають. Звичайно є деякі з колишніх працівників міліції, які довго перебували/ють на російсько-українській війні, а може і з самого початку деяких батальйонів, які брали участь в бойових діях, і достойно себе показали, але це виняток.

На даний момент кількість мусарні збільшується в геометричній прогресії. Починаючи від колишніх міліцейських високопосадовців, закінчуючи даішниками та участковими, а також вв-шниками і беркутятами, в тому числі і тими, які брали безпосередню участь у подіях на Майдані. Як вони кажуть, “сиділи в автобусі”, хоча деякі вже не бояться зізнаватись в своїй кривавій участі в цих подіях. Та навіть гордяться нею. Є також ті, хто брав участь у здачі відділень міліції сеператистам в Донецькій та Луганській областях. Молоді і старі. Для всіх знаходяться тепленькі місця в ієрархії батальйонів і військових частин. Схоже на те, що не обходиться без корупції.

Перше, що вони роблять по прибутті, – це, всупереч закону, якимось чином “переводять” мусорські звання у військові (готують грунт для цього завчасно). Рядові з них, і ті хто не володіюь достатнім талантом підлабузництва чи просто занадто тупі, збиваютиься в зграї. Існують взводи, які наполовину чи більше складаються з колишніх мусорів. Хоча ми знаємо, що колишніх не буває. Радує лише те, що вони всі ненавидять один одного, і готові перегризти горло своїм колегам-конкурентам. Ті, що розкидані по одному, починають з т.зв активізму. А саме з доносів і наклепу.

Вони безмежно далекі від поняття воїнської честі і честі взагалі. Їм чуже відчуття справжньої небезпеки. Для них мораль – анахронізм. Та все ж, з чиєїсь волі, їх призначають на командирські посади. І вони докладають всіх зусиль, щоб змусити своїх підлеглих діяти так само.

Також є такі, що створюють “позаштатні служби безпеки”, тобто більш професійно займаються тими ж доносами, а також різними махінаціями з документами і маніпуляціями зі статутом. Незнання законів, з подачі вище згаданих мусорів, звичайним бійцям виливається у втрати премій чи відпусток. Причому до реальних порушників руки не доходять. Все як завжди.

Звичайно ж вони всі ненавидять справжніх добровольців, а особливо правих, чи/і учасників майдану. Та докладають всіх сил, щоб зіпсувати службу таким бійцям, використовуючи шантаж і неуставні стосунки з керівництвом. Не без допомоги дєдивоєватєлів. Про це ми поговоримо окремо.

Абсолютно не зрозуміла позиція командування, що толерує положення речей, яке складається.
Причинами повзучої навали цих собак можна вважати і т.зв “переатестацію”, і гризню між собою, яка виливається в кримінальні справи, і втечу від громадських активістів, які щось накопали, та інше. Тому їм доводиться звільнятись і їхати в АТО, “реабілітовуватись”, а потім або повертатись і залагоджувати свої справи прикриваючись своїм новим статусом, або, по можливості, будувати кар’єру в нацгвардії.

Багато були просто звільнені з органів в різний час по більш прозаїчним причинам і просто ганяються за статусом УБД. А багато чого я не знаю. Всі розуміють, що враховуючи те, що нацгвардія виведена з першої лінії, ризику потрапити на реально бойові дії в них немає. А статус буде, причому отримають вони його значно швидше, ніж звичайні смертні. Схоже, хтось дуже заківлений, щоб все те, що ще є хорошого в колишніх добробатах, було знищено.
А потім, обвішані медалями мусора повернуться тероризувати цивілів…

Ярослав Ідеаліст

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Четвер, квітня 14, 2016 at 07:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.