Костянтин Григоришин.

Збіг за часом запиту Костянтина Григоришина на отримання громадянства України та початку його кримінального переслідування в Росії може бути частиною зрежисованої вистави, мета якої – введення Москвою свого “троянського коня” в українську політику. Про це заявив політолог Андрій Золотарьов, коментуючи публікацію в ЗМІ заяви російського олігарха на отримання українського громадянства, пише Однако.

“Сума податкових претензій влади РФ становить близько 10 мільйонів доларів, що навряд чи можна всерйоз розглядати як велику проблему для такої багатої людини, як Григоришин. Відповідно, навряд чи можна назвати це істотним приводом для початку переслідувань і проведення проти нього такої масованої піар-кампанії в російських ЗМІ”, – зазначив Золотарьов.

Політолог нагадав, що левова частка бізнесу Григоришина зосереджена в Україні, а в січні 2016 року прем’єр Яценюк назвав його агентом ФСБ, який контролює значну частину української енергетики.

“Григоришин сам не раз підтверджував свою залученість в українську політику, підкреслюючи особливі дружні стосунки з Порошенком. Тому не можна виключати, що Москва намагається інсталювати Григоришина в українську політику більш глибоко, створивши йому образ жертви режиму Путіна, завдяки чому можна буде ліпити новий імідж Григоришина в Україні. І якщо Порошенко дасть йому громадянство, то це викличе дуже багато запитань до президента України”, – підкреслив Золотарьов.

Як повідомлялося, в ЗМІ були опубліковані копії документів, згідно з якими російський олігарх Костянтин Григоришин намагається отримати українське громадянство. Заява про отримання громадянства датована серединою березня 2016 року.

Однако

Tags: , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, квітня 21, 2016 at 12:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.