27
Тра

Ціна свободи

   Posted by: klimovy4   in Новини, Україна

Савченко

Савченко.

Керівництво країни має розкрити подробиці звільнення Савченко.

В іншому випадку поле для припущень буде тільки розширюватися, і питань до влади буде з’являтися все більше, пише 112.ua.

На тлі загального тріумфування.

Через кілька днів після закінчення ейфорії навколо звільнення Савченко дуже хотілося б почути відповідь представників влади, експертів і представників інших спільнот на питання: а що натомість?

Посол України в США Валерій Чалий вже підкреслив “важливу роль” Адміністрації Обами у визволенні української полонянки. Порошенко особисто подякував Меркель, Олланду та іншим міжнародним представникам проукраїнської коаліції, які брали активну участь в її звільненні. У всій цій історії після самопочуття Наді мене хвилює ціна питання і наскільки є захищеними українські національні інтереси. Адже не пішов же Путін проти своїх принципів і створеної ним же ФСБшної каральної системи просто так? Як відомо, у Путіна просто так заручників не відпускають. Крім того, автоматично в Кремлі довелося визнати своїми затриманих ГРУшників Єрофєєва та Александрова.

Думаю, що діапазон для торгу був дуже широким, починаючи від часткового зняття санкцій з РФ по Донбасу в липні і закінчуючи виконанням Україною своєї частини мінських домовленостей. Починаючи від припинення бомбардувань опозиційних сил в Сирії і закінчуючи припиненням потоків біженців до країн ЄС. Починаючи від згортання війни на Донбасі і “мирової” Кремля із Заходом і закінчуючи гарантіями, що Україна не стане членом НАТО/ЄС в найближчі 5-10 років. Варіантів тут безліч.

Крім того, у Путіна не можуть не знати, що Савченко стане яблуком розбрату в українській політиці і за неї почнуть боротьбу найвпливовіші клани від президента до Тимошенко, включно з олігархами, які за ними стоять. Все це множиться на падіння соціалки, примус до “Мінську”, перемикання уваги Заходу на більш гарячі регіони. Думаю, що за останні два роки в Кремлі таки трохи навчилися воювати в дипломатичному плані, і до цього потрібно бути готовими.

Думаю, що найближчим часом керівництво країни має чесно розкрити подробиці звільнення Савченко, включаючи учасників переговорів, а також на яких умовах була звільнена українська льотчиця. В іншому випадку поле для припущень буде тільки розширюватися, і питань до влади буде з’являтися все більше.

112.ua

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, травня 27, 2016 at 11:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.