Геннадій Москаль

Геннадій Москаль.

Я Президенту Ющенку не адвокат, пише у facebook Юрій Палійчук. Познайомився з ним рівно рік тому, а до цього про моє існування він, швидше за все, не знав. Ющенко, звичайно, не святий, як і всі ми. Але він точно порядніший за Геннадія Москаля, чия гірськолижна база “Німчич” у Вижницькому районі Чернівецької області в період його роботи в Держкомітеті міграції була відстійником для нелегалів зі всього світу. Не здивуюся, якщо зараз чимось схожим він займається з партією “Відродження”, дружбу з якою не приховує.

Але зараз не про “Німчич”, а про “Дитячу лікарню майбутнього”.

Зараз Москаль говорить, щочерез цей проект Ющенко отримав від Партії регіонів гроші за здачу влади Януковичу. І в нього є з цього приводу якісь документи.

Благо архіви не горять і ми можемо подивитися, що про “Дитячу лікарню майбутнього” говорив Москаль в 2012 році і які тоді у нього були “документи”. Ось його цитата: “Средства спонсоров, граждан – пожертвования делались на постройку “Больницы будущего”. А вместо этого были потрачены на раздутый чиновнический аппарат, на чрезмерную зарплату себе, премии, проведение разного рода презентаций с фуршетами, с французским шампанским, с какой-то непонятной стажировкой заграницей, презентациями проекта заграницей и т.д. Т.е., эти деньги проели, пропили и, извините, просрали!”, Джерело: http://censor.net.ua/…/bolnitsa_buduschego_semi_yuschenko_k…
А про тих, хто давав гроші, Москаль у 2012-му році говорив наступне: “Ведь, кто бы они ни были – олигархи, не олигархи, но делали они доброе дело”.

Тобто, жодного слова про зраду Ющенком України, про здачу влади Януковичу (в 2012-му останній вже був президентом), а лише крокодилячі сльози про, як казав Каплін, “простих українських олігархів”, чиї гроші спустили на шампанське Crystal, устриці, ікру і презентації в PowerPoint.

Зараз він каже, що мільйони Ющенка лежать в офшорах. А в 2012 році казав, що все давно “пропито і просрано”.
Ловити на слові Москаля немає сенсу. Не так давно він казав, що Хомутинник розставляє своїх людей на митниці, потім просив вибачення, після того як получив по шапці. У 2011 році Москаль написав у СБУ про корупцію в Державній службі молоді та спорту. Але потім получив по шапці від регіонала Сафіуліна і побіг писати в СБУ новий лист, щоб його попереднє звернення не розглядали.

Я це до того, що слова Москаля не варті зусиль редакторів, які уже багато років розміщують ці, так звані, сенсації. Це те ж саме, що цитувати Ірму Крат.

Ви, просто, перед тим, як поливати брудом Ющенка, згадайте біографію Москаля, який, до речі, вірно працював у Віктора Андрійовича в СБУ. Потім служив Юлі. Яценюку. Перед тим – Кучмі, а зараз – Порошенку. І я не здивуюся, що пройде час і Геннадій Геннадійович буде розказувати, як Петро Порошенко торгував з терористами в Луганській області. Можливо через пару років у Москаля так само знайдеться компромат про офшори Порошенка і таємні книги БПП. Просто Москаль так звик, він завжди будував політичну кар’єру на тому, що поливав брудом свого попереднього боса. Це гнила людина, якій пора на пенсію відмолювати свої гріхи, починаючи з тих часів, як він у Чернівцях піднімав свої перші гроші на тому, що щемив азербайджанське земляцтво. Такі політики – це найгірше, що породила українська реальність, коли за оболонкою правдоруба ховається цинічне, жадібне, гниле нутро. І поки ми не навчимося їх розрізняти, доти житимемо як бидло.

Юрій Палійчук

Tags: , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, червня 9, 2016 at 08:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.