Аборти.

У травні 2016 року другий у світі за авторитетністю медичний науковий журнал The Lancet опублікував глобальне дослідження по абортах, результати якого кидають виклик Pro-life руху і повинні перезавантажити християнський підхід у боротьбі з абортами, пише у facebook MisanthropicChurch.

Висновки:
1) Законодавче обмеження абортів не збільшує і не зменшує кількість абортів;
2) Заміжні жінки більш схильні до скоєння аборту;
3) Гроші (точніше їх відсутність – бідність) є головним фактором у зростанні абортів. 88% всіх абортів у світі робиться в країнах, що розвиваються. У багатих країнах кількість абортів знизилася з 25 до 14 випадків на 1000 жінок. У той час, як в бідних збереглися на тому ж рівні.

Тобто якщо пролайфери хочуть по-справжньому боротися за життя дітей, то вони зобов’язані не вести війну з “прочойсерами” навколо законодавчих обмежень, а засукати рукава для боротьби з соціальною нерівністю, бідністю, соціально-економічними хворобами, просувати реформи, які сприятимуть зростанню національних економік тощо.
А це зовсім інша якість роботи, ніж просто пікетувати будівлі парламентів і судів.

В цілому, в світі з 1990-х рр до сьогоднішнього часу кількість абортів скоротилася з 45 до 27 на 1000 жінок репродуктивного віку. І заслуг пролайферів у цьому немає. За все спасибі зростанню світової економіки.

Довідка: impact factor (рівень цитованості) журналу – 45
Огляд дослідження читайте в християнському журналі RELEVANT

MisanthropicChurch

Tags: , ,

This entry was posted on Середа, червня 15, 2016 at 08:00 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.