Заголовки новин

Заголовки новин.

#‎Новина‬: Охендовський/Магера/Чорна прийшов на допит до Антикорупційної прокуратури – ‪#‎Реальне_значення‬: влада ризикує не призначити нових членів ЦВК, тому підвішують на гачок старих… які без перспектив та мотивації не готові творити “чудо” результати.

Тому амбарна книга і НАБУ в помощь… ризикуємо отримати СУПЕР лояльне ЦВК), пише у facebook Нік Давидюк.

#Новина : Суд дозволив Шустеру працювати в Україні – #Реальне_значення: Після тиску із Банкової, Савік дав добро на спікерів від БПП, менше тусити із БЮТ, у вибори бути лояльним та робити знижки)

#Новина: У Солом’янському суді Києва була пожежа – горіли справи – #Реальне_значення: Тут все просто, чєрті в мантіях замітають сліди)

#Новина: Гройсман створив “митну сотню” – #Реальне_значення: взяти і побороти митну мафію Гройсман не збирається, бо і команди то такої не було і самому не вигідно! тому краще замилювати очі сотнями… як мінімум звучить гарно!

#Новина: Вівторок майже в усій Україні буде грозовим, на заході прохолодно – #Реальне_значення: Вівторок майже в усій Україні буде грозовим, на заході прохолодно!!! друзі, це ж погода… хоч вона ніколи не збігається із прогнозом, політичні маніпуляції зазвичай тут відсутні)

Мораль: дуже важливо правильно читати новини, не вестись на маніпуляції/провокації та розуміти реальний хід речей)

Всім гарного вечора, дивіться футбол і пийте пиво)

Нік Давидюк

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, червня 16, 2016 at 10:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.