Пінгвіни.

Вчора я обговорила це в публічному чаті зі своїм старовинним приятелем з богословською освітою. І ми вирішили звернутися до ДЕЯКИХ наших ієрархів УПЦ МП з діловою пропозицією, пише у facebook Ярослава Міщенко.

Днями відразу два єпископа содоміта, Агафангел та Йонатан поспішили засвідчити свою відданість патріарху Кирилу. Вони ніби навмисне нагадали, що кремлівське антиКонстантинопольське лобі УПЦ МП саме з тих, “відмічених природою” людей. Ми навіть подумали, що їх треба переселити в Росію, яку вони так люблять, і зробити з них єпархію РПЦ – Блакитну Пінгвінію. Але якщо серйозно. Нас не хвилювала ваша орієнтація, поки ви були віддані нашій країні. І тому наша пропозиція полягає в наступному. Ви перестаєте бути безсловесними і слухняними пінгвінами РПЦ. (Відмовляєте і Московській патріархії і митрополії, коли вони будуть схиляти вас виступати з демаршами проти св. Варфоломія, нашої влади або УПЦ КП).

Ви проявляєте характер і любов до країни, а ми обіцяємо назавжди забути про тему содомії. Ви подумайте добре. У православ’ї “КиївПрайд” не передбачені. А ось марші за очищення церкви від гріха в разі розголосу цілком ймовірні. І тоді від вас відсахнеться найнабожніша з ваших парафіянок.

Але обіцяю, що цей запис стане єдиним, якщо не будете своїми демаршами заважати Богу робити його роботу. Я мовчала про це 15 років і зараз би мовчала, якщо б не побачила загрози, що ви нас готові зрадити, солідаризуючись з Кирилом і Путіним. Більше того, в разі вашої послідовної та патріотичної позиції обіцяємо захищати від нападок Москви.

Обіцяємо захищати, яку б тему вони не стали експлуатувати і яких би спікерів не стали використовувати. Подумайте. Написала про це сьогодні, щоб не торкатися цієї теми на Трійцю або в Петрівку. Чесно, мені навіть писати про це неприємно.

Як каже в дзеркальних ситуаціях митрополит Волоколамський і всієї ФСБ Іларіон: “Щиро сподіваюся, що ви проявите властиві вам мудрість, смиренність і спокій”.

Ярослава Міщенко

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, червня 20, 2016 at 10:00 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.