20
Чер

Нульова готовність

   Posted by: klimovy4   in Статті, Україна

Тривожна сумка.

До речі так. Поки люди марять стрілками на Ростов, партизанськими зборами, мобілізаціями, вчать ГШ воювати, а Президента мобілізаційний план розробляти – у мене цілком просте питання.

У скількох з ваших знайомих є чіткий план, що вони будуть робити при можливому загостренні.

Ось знову “Смерчі” летять по великих містах, виє сирена, починають розсилати повістки кульгавим і гриженосцям, забирають автомобілі, організували військову адміністрацію і алкаш майор тепер цар і Бог у вашому населеному пункті, цікавиться у facebook Кирило Данильченко.

Це вже не кажучи про можливу глибоку повітряну операцію або пуски “Іскандерів” і “Калібрів”, які поки промахуються країнами і можуть впасти до вас у двір, а не на оборонне підприємство – поки просто удари пішли непо Бутівці і “промці”, а по Бахмуту, Крамасі і Маріку. Вони, до речі, в радіусі до сих пір, нічого не змінилося. У кого зібрана тривожна сумка – документи, коштовності, аптечка, запас їжі і води бутильованої на пару днів? Завила сирена вночі – схопив в одну руку дітей, а в другу сумку і побіг.

У кого лежить від 3 до 6 місячних потреб домоволодіння в доларі в сумці, а не на депозиті – поки ви знайдете роботу на новому місці, поки знімете квартиру, поки отримаєте пайок на заводі та общагу, поки знайдете садок для дитини? Хто навчився медицині – хоча б на рівні, “з грудей полізли криваві бульбашки, треба заклеїти пакетом” і “не давати нітрогліцерин при низькому тиску”? Хто морально готовий, що в разі мобілізації тупі вояки конфіскують автомобіль і будуть говорити о котрій лягати спати?

Адже два роки з копійками пройшло – півтора мільйона біженців, десятки тисяч поранених, великі підприємства на Сході зупинились. Українська залізниця нібито гасить заборгованість перед Донецькою залізницею, а до цього хлопці харчувалися в столовках і працювали за копійки – більше двох років заручники торгівлі через нуль. Тобто, у сотень тисяч людей досвід, як воно буває, вже є. І вони знають, що коли жопа трапляється – це на місяці. І що? Липецька фабрика, обіцяв закінчити за два тижні, до сих пір не придумали, як будуть мобілізацію робити, футбол, марші гомо і поради ГШ?

Я провів експрес-опитування – з близько сотні дорослих працівників і службовців частково заходи безпеки здійснили вісім осіб. Двоє точно знали, куди повезуть сім’ю, в яке місто, у них у записнику були телефони і контакти в цих містах. Ще десяток персонажів стопкою склали документи і бабусине кільце. Абсолютна більшість не відкладають навіть 10% доходу і не знають, де лежить їх паспорт і документи на квартиру. Поки я не можу класифікувати цих людей (деякі з них служили і служать) – номінанти вони на премію Дарвіна чи просто інфантильні, які хочуть під ковдру. Але впевнений в одному – серед них особливо багато фахівців з реформ і порадників, як проводити загальну мобілізацію.

Кирило Данильченко

Tags: , , , ,

This entry was posted on Понеділок, червня 20, 2016 at 08:00 and is filed under Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.