Фокстрот

Фокстрот.

Група компаній “Фокстрот” (ГКФ) представила восьмий у своїй історії нефінансовий звіт і досягла просунутого рівня звітності (GC Advanced) – https://www.unglobalcompact.org/what-is-gc/participants/4483#cop Це означає, що ГКФ є топ-компанією, яка систематично публікує звіти і відображає в них широке коло передових практик у сфері сталого розвитку та управління, пише fin.org.ua.

Головна мета документа – проведення глибокого самоаналізу власної діяльності в галузі корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) з точки зору системності та комплексності дій. Серед напрямків КСВ в ГКФ – боротьба з контрабандою за “білий ринок” побутової техніки та електроніки в Україні, захист права споживачів на якісні товар і обслуговування, формування професійних стандартів продавців і підвищення якості профільної освіти в Україні, мотивація, навчання і розвиток персоналу. А ще – власна практика екологічного ведення побуту (соціальний проект “Зелений офіс”) і підвищення еко-культури в суспільстві (Всеукраїнський конкурс проектів “ЕКОклас”).

У звіті дотримана основна вимога – переконливо продемонстровано три складові: підтвердження підтримки ГД ООН керівництвом компанії, опис практичних дій з впровадження принципів КСВ і параметрів вимірювання очікуваних результатів.

– Ось уже десятий рік, як Група компаній “Фокстрот” розвивається згідно зі стратегією корпоративної соціальної відповідальності. Ці роки підтвердили релевантність стратегії КСВ статусу “успішний” для тих брендів, які розвиває ГКФ, – прокоментував документ генеральний директор ГК “Фокстрот” Геннадій Виходцев.

На думку експертів, представлений нефінансовий звіт демонструє, як стратегія, корпоративне управління, діяльність, перспективи дозволяють компанії створювати загальну цінність для стейкхолдерів в короткостроковій і довгостроковій перспективах.

– Справедливість, рівні умови ведення бізнесу для чесних підприємців, нетерпимість до корупції – навколо цих цінностей об’єднуються бізнес-компанії в нашій Асоціації, і бренд “Фокстрот” системно демонструє в роботі профільного комітету принциповість, ініціативність і дієвість, – каже Анна Дерев’янко, виконавчий директор європейської Бізнес Асоціації.

– Наша спільна цінність – це безпека людини, і ГКФ, наш соціальний партнер, – реальний помічник у багатьох заходах профілактики дитячого травматизму, – каже підполковник цивільного захисту, фахівець ГУ ГСЧС в Запорізькій області Юлія Баришева, відзначаючи соціальний проект ГКФ “Школа безпеки” під гаслом “Комфортно там, де безпечно” і створений бізнесом навчальний мультсеріал “Фокс і Трот поспішають на допомогу”. – Тільки в нашій області близько 50 тисяч дітей області взяли участь у спільних заходах з профілактики дитячого травматизму в невиробничій сфері і проект з кожним роком набирає обертів.

– Соціальна ініціатива “ЕКОклас” мережі “Фокстрот” стала бенчмарком на ринку рітейлу побутової техніки та електроніки України, – розповів Євген Ромат, голова Спілки рекламістів України, професор, організатор Національного фестивалю соціальної реклами. – Це важливий суспільний приклад від лідера свого сектора іншим гравцям і просто громадянам, він об’єднує українців, які хочуть жити в безпечній, здоровій країні і бути щасливою нацією.

Звіт також розміщений на офіційному сайті ГКФ – http://foxtrotgroup.com.ua/csr/global-compact.html

Довідка: У 2006 році ГК “Фокстрот” стала однією з перших 10 ініціаторів руху КСВ в Україні та підписантом відкритого листа до бізнес-середовища країни із закликом приєднуватися до принципів соціального партнерства.

У 2016 році ГКФ отримали незалежну експертизу діяльності в сфері КСВ і увійшли в 5-ку найпрозоріших компаній України-2015: http://press.unian.net/1262036-krupneyshie-ukrainskie-kompanii-znachitelno-uluchshili-pokazatel-raskryitiya-informatsii-o-korporativnoy-sotsialnoy-otvetstvennosti-ekspertyi.html
Група компаній “Фокстрот” розвиває бренди “Фокстрот. Техніка для дому”, “Техношара”(рітейл побутової та електронної техніки) і “Секунда” (годинниковий рітейл), а також “DEPO’t Center” і “Fantasy Town” (управління нерухомістю в ГКФ).

fin.org.ua

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, серпня 19, 2016 at 13:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.