Франц Беккенбауер.

Франц Беккенбауер.

Нібито він незаконно лобіював проведення ЧС-2006 з футболу в ФРН

Генеральна прокуратура Швейцарії почала антикорупційне розслідування відносно легендарного німецького футболіста Франца Беккенбауера. Про це повідомляєДС” з посиланням на ТАСС.

Слідче відомство підтвердило публікацію видання про те, що стосовно Беккенбауера порушено розслідування за підозрою у відмиванні грошей і незаконному збагаченні в період перебування на посаді глави заявочного комітету “Німеччина-2006”.

Раніше в газеті з’явилася інформація, що в 2002 році на той момент глава компанії “Адідас” Робер Луї-Дрейфус перевів 10,3 млн швейцарських франків (близько €6,7 млн) в заявочний комітет “Німеччина-2006”, керівниками якого були Беккенбауер і колишній президент Німецького футбольного союзу (ДФБ) Вольфганг Нірсбах. Отримані кошти повинні були піти на потреби заявочного комітету, але гроші не були відображені в жодному зі звітів і податкових деклараціях. За даними низки джерел, ці кошти використовувалися для підкупу голосів.

Раніше у цій справі відкрив справу комітет з етики Міжнародної федерації футболу, після чого Нірсбах був відсторонений від футбольної діяльності терміном на один рік.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО НІМЕЦЬКЕ

ЛОБІЮВАННЯ ЧИТАЙТЕ ТУТ 

Німеччина 6 липня 2000 року виграла право на проведення чемпіонату світу – 2006, випередивши Бразилію, Марокко, Англію і в фіналі 12 голосами проти 11 – ПАР.

Як повідомляла “ДС”, раніше Комітет з етики футбольної асоціації ФІФА заявив, що президент федерації Джанні Інфантіно не причетний до корупційних схем.

ДС

Tags: , , ,

This entry was posted on Вівторок, вересня 6, 2016 at 12:17 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.