12
Вер

Сексизм у бізнесі

   Posted by: klimovy4   in Новини, Україна

Сексизм.

Скажу за сексизм, пише у facebook Юлія Бєлінська.

Коли я тільки почала займатися підприємницькою діяльністю, то багато приятелів вважали нормальним якось пожартувати на цю тему, підколоти, не сприймали всерйоз.

“Дивіться, це ж Бєлінська – справжній приватний підприємець”, або “сильна і незалежна, а заміж ніхто не бере?”.

Наймерзеннішими були домисли і жарти на тему того, що я сплю зі своїм партнером.

Тобто, якщо чоловіки стають партнерами по бізнесу – це ок, а якщо у дівчини з’являється бізнес-партнер, то вона з ним спить.

Ось таку картинку, наприклад, розмістив під моїм постом про партнера, загалом хороший хлопець, хотів мабуть блискуче пожартувати. Чи можна це вважати проявом сексизму? Так, але не зовсім.

Всі ці жарти виходили від чоловіків, з якими по бізнесу ми не перетиналися, у нас не було ніяких комерційних відносин. У всьому, що стосується бізнес-відносин, я ніколи не стикалася з якоюсь дискримінацією за статевою ознакою.

Чи заважають ці жарти моїй роботі? Ні, не заважають. Хто вів зі мною переговори, той знає, що я вмію відстоювати свою позицію і нести відповідальність.

Я навчилася не ображатися, пропускати їх повз вуха і не менш блискуче віджартовуватися у відповідь.
Успіх в моєму бізнесі залежить тільки від мене, наскільки я рішуча, як дію в тих чи інших ситуаціях, які приймаю рішення.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО БЛАКИТНЕ ЛОББІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Мені НІХТО не заважає робити бізнес, я можу себе реалізувати незалежно від якихось сексистських жартів. І я не вважаю, що жінки повинні боротися за рівність/братерство, тому що життя кожної людини в її власних руках.

І так, я люблю чоловіків.

Юлія Бєлінська

Tags: , , , ,

This entry was posted on Понеділок, вересня 12, 2016 at 09:43 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.