Лещенко.

Лещенко.

У всій цій ситуації з Лещенком, безвідносно як ви до неї поставилися, ніхто, наскільки я бачу, не роздивився головне.

“Креативний клас”, що пасеться на безкрайніх вигонах Фейсбук, зараз сприймає як належне, що можна ось так просто сидіти та обговорювати, чим володіє депутат Сергій, причому обговорювати не чутки, а встановлені факти, витягнуті з офіційних джерел і доступні нині кожному охочому, пише у facebook Олексій Місюра.

Відкриті реєстри
Саме час згадати, хто навчив словосполученню “відкриті реєстри” український політикум, хто довго, наполегливо, за рахунок своїх сил, коштів і нервів, з маніакальною наполегливістю просував ці самі відкриті реєстри разом з іншими своїми ідеями.

Просував настільки завзято, що українські політтехнологи і грантососи, що не тішать електорат оригінальністю, нарешті почули і вкрали цю ідею у автора, так як народити щось якісно інше “добробуту в кожну родину” вже були не в змозі.

Автор – це людина, якій псевдопатріотична тусовка приписує сепаратизм і бог знає що ще, і вважає ворогом України.
Людина, яка за власною ініціативою і за свій рахунок переклала з англійської наукову працю нобелівського лауреата з інституціоналізму і видала у нас в країні державною мовою, а зараз видає російською.

Людина, яка безоплатно багато років поширює передові ідеї, оформлюючи їх у вигляді готових законопроектів, без надії на їх прийняття.

Ця людина – Тетяна Монтян.

Всього одна з багатьох ідей цієї людини (власне, ідеї не її і на авторство вона і не претендує, докладно пояснюючи охочим, що це ідеї Першого світу і вказуючи автороство), навіть реалізована криво і не до кінця, досить помітно виштовхнула Україну в бік цивілізованого світу.

Реальність така, що цей ефект знівельовано власними “напрацюваннями” майданних вождів, “найпатріотичніших патріотів” у вишиванках, які в найкоротші терміни заштовхали країну глибоко в Африку як в економічному, так і в гуманітарному аспекті.

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ТЕТЯНА МОНТЯН

Ясно, що нікого, ні в чому не переконаєш, в укушених дикторами “1+1” зомбі здатність до об’єктивного мислення атрофувалась.

Просто дуже хочеться, щоб цей факт міцно засів в їх пам’яті. Може колись здатність мислити до них повернеться і вони зможуть об’єктивно оцінити, хто вбивав країну, а хто цьому протистояв.

Олексій Місюра

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, вересня 12, 2016 at 11:01 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.