Агенти змін.

Агенти змін.

Команда дизайнерів-волонтерів “Агенти змін” підготувала рекомендації щодо зміни міськадміністрації Києва. Їх мета – зробити ту частину простору мерії, куди громадяни мають вільний доступ, дійсно публічною, зрозумілою і зручною, пише БЖ.

Меморандум про співпрацю Київрада і дизайнери підписали ще в березні. За кілька місяців “Агенти” провели дослідження і підготували звіт про перспективи і можливі зміни самої будівлі КМДА та площі перед нею.

Про те, як проводилися дослідження, які проблеми намагалася вирішити команда і на який міжнародний досвід орієнтувалася, можна прочитати в докладному звіті. Брали до уваги як думки експертів і працівників адміністрації, так і зауваження і побажання відвідувачів.

“Агенти змін” зазначають, що не залишать проект і будуть супроводжувати його до фіналу реалізації. Зараз якраз збирають команду, а в кінці вересня планують провести воркшоп з перетворення рекомендацій на готову концепцію, а потім і на завдання для проекту реконструкції.

Як завжди, чекають відгуків і пропозицій.

БЖ

Tags: , , , ,

This entry was posted on Вівторок, вересня 13, 2016 at 10:38 and is filed under Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.