Роман Соломонюк.

Роман Соломонюк.

В політиці, а українській особливо, варто розуміти кілька речей, пише у facebook Роман Соломонюк.

1. Якщо ти чесний політик і претендуєш на “правду в останній інстанції”, то добре обирай собі друзів.

2. Якщо ці друзі з точки зору суспільства повелися неправильно, переступили певні межі, тоді або доведи суспільству, що це не так, або визнай помилку, як це роблять справжні політики. Доказ: “Я його знаю і він класний” – в даному випадку не працює. Бо політик – це публічна особа.

3. Коли йдеш у публічну сферу – маєш бути готовим, що більшість твоїх слів сприймають, як слова політика. Тут немає “це моя сторінка фейсбук”. Інфа пішла в публічний простір. Політика обирають також за його цінності і його погляди.

4. Це вже суто зі сторони PR. Політик не може “всіх забанити” і жити у “комфортній атмосфері” (такі рішення пропонують інколи прихильники політика). Внести в чорні списки звичайно можна багатьох, в тому числі і потенційних виборців, але такі політики закінчують забуттям.

5. Так. Українці не люблять політиків. Історично ніколи їх не любили. Як піднімали, так і швидко опускали. Це суть анархічного характеру української нації. Але це одночасно і механізм, який змушує політика рости, інакше він не політик. Народ має право на помилку, як і політик. І він має право на виправлення цієї помилки.

6. Розумний політик вміє слухати і робити висновки і ніколи не вважає народ, який його наймає, примітивнішим за себе. Він не говорить народу дурниць і не змушує у них повірити лише на підставі попередніх заслуг. Люди змінюються. Ті,хто забуває, що народ набагато розумніший, програє. А народ має історичний досвід управління політиками, який не знищили навіть сотні років окупації. Про це ще дуже давно писав Макіавелі. І не тільки він, а й багато демократичних лідерів та навіть поетів. Читайте творчість Шевченка.
А люди виростуть. Умруть
Ще незачатиє царята…
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі.

Роман Соломонюк

Tags: , , , ,

This entry was posted on Вівторок, вересня 13, 2016 at 10:50 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.