Хакер.

Хакер.

Зломщик, що ховається під псевдонімом Guccifer 2.0, опублікував новий пакет внутрішніх документів Демократичної партії США, повідомляють newsmir.

На конференції “Майбутнє кібербезпеки в Європі” від імені хакера виступив його представник. Він заявив про публікацію ще 500 мб даних Демократичної партії і надав посилання на них і пароль для доступу.

Серед опублікованих даних – скріншот списку в Excel, в якому перераховані американці, що перед виборами зібрали великі суми внесків до організації OFA (“Обама для Америки”), DNC (“Національний демократичний комітет”) і CFC (“Об’єднана Федеральна кампанія”).

Близько двох десятків осіб, зазначених у списку, виявилися співробітниками Держдепу, що дало можливість журналістам запідозрити демократів в торгівлі посадами. Зокрема, особи, котрі залучили найбільші суми як донори або збирачі, згодом стали представниками США в Євросоюзі і ООН, послами в Великобританії, Японії, Швейцарії, Іспанії, Чехії, Швейцарії та інших державах.

Наприклад, Памела Хамамото зібрала для DNC 605 тисяч доларів. Згодом вона стала постійним представником США в ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві. Джейн Хартлі, що перерахувала демократам аналогічну суму, була призначена Обамою послом у Франції. Кристал Нікс-Хайнс, яка внесла 600 тисяч доларів, стала постійним представником США в ЮНЕСКО.

Деякі з фігурантів списку приносили для кампанії Обами і більші суми – зокрема, посол США в Фінляндії з 2009 по 2015 рік Брюс Орек вніс $1,136 млн. Глава дипмісії США в Люксембурзі Роберт Манделл зібрав $1,121 млн. Нарешті, Юліус Геначовскі перевів демократам $3,494 млн і був призначений главою Федеральної комісії зі зв’язку.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, посилаючись на дані слідства, що хакер Guccifer 2.0 – “агент ГРУ”. Сам зломщик ці відомості спростував і підкреслив, що є румуном і з Росією не пов’язаний.

newsmir

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, вересня 15, 2016 at 10:17 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.