Зарплата.

Зарплата.

На фармринку, де високий ступінь впливу держави на бізнес, цінність сильного GR-менеджера, фахівця із взаємодії з органами державної влади, вимірюється чотиризначною цифрою в доларовому вираженні, пишуть gr-news.

Найбільш високооплачувані кадри працюють в спеціалізованому сегменті фармбізнесу. За даними рекрутингової компанії Hays, вилка щомісячної зарплати самостійного GR-менеджера спеціалізованої міжнародної фармкомпанії становить 300 – 450 тис. рублів. Зарплата керівника GR департаменту в таких компаніях коливається в діапазоні від 350 до 500 тис. рублів.

Рівень зарплати говорить про рівень відповідальності і значимість таких фахівців в організації, адже від їх кваліфікації часом залежить благополуччя всієї компанії. Фармбізнес жорстко регулюється державою, перебуває під пресом антимонопольного законодавства, “правила гри” на фармринку швидко змінюються – в таких умовах компаніям потрібні фахівці, здатні оперативно реагувати на виклики ззовні.

У зону відповідальності GR-менеджерів входить моніторинг законодавчих ініціатив, що стосуються галузі, їх аналіз з точки зору вигод і ризиків для бізнесу для прийняття стратегічних рішень. GR-ри повинні відстежувати можливості отримання держзамовлення, варіантів співпраці з органами влади за різними напрямками діяльності. Вміти лобіювати інтереси кампанії, вибудовувати позитивні відносини з наглядовими органами, формувати привабливий імідж компанії. Особливо цінуються GR-фахівці, які мають серйозний портфель особистих зв’язків в держструктурах.

gr-news

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, жовтня 7, 2016 at 08:00 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.