Сергій Фурса.

Сергій Фурса.

Виступаючи за продовження мораторію на формування ринку землі, “Народний фронт” Арсенія Яценюка лобіює інтереси великих агрохолдингів і став в один ряд з такими популістами, як “Батьківщина” Юлії Тимошенко і “Радикальна партія” Олега Ляшка.

Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, передає УКРОП.

“Це раптове дно. До цього моменту “Народний фронт” і його люди виглядали відносними реформаторами. І вже точно не популістами. Тепер же вони приєдналися до широкого кола осіб, які паразитують на інфантильності українського народу. І якщо з “радикалами” або “юлепоклонниками” все давно було ясно, то позиція “Народного фронту” дуже засмучує”, – вважає Фурса.

На його думку, ринок землі – це дуже важливе питання, пов’язане зі справедливістю.

“Зараз людей фактично позбавляють права розпоряджатися своєю власністю”, – пише він.

Фурса також пояснив, що зараз основними противниками формування ринку землі виступають великі агрохолдинги.

“Для них тут занадто багато ризиків. І багато витрат. І, здавалося б, саме з ними повинні боротися популісти… під цим соусом зробити кривий ринок землі, як приватизацію в 90-х, не допустивши велику частину потенційних покупців. Придумати різного роду права оренди на 50 років та інше. Як відомо, чим менше покупців, тим дешевше. І тим простіше простим депутатам скупити рідної земельки”, – пояснює фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital.

Експерт зазначає, що земля – це прекрасний інвестиційний ресурс, під який можна залучити мільярди доларів, які допоможуть в тому числі втримати гривню.

Як повідомлялося раніше, українські власники земельних паїв оскаржують в Європейському суді з прав людини мораторій на продаж сільськогосподарської землі.

Нагадаємо, що інвестиційна вартість сільськогосподарських земель в Україні досягла рівня $1,5-$2 тис. за гектар, що відповідає загальноєвропейському рівню.

УКРОП

Tags: , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, жовтня 10, 2016 at 11:30 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.