Дональд Трамп

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що введе для офіційних осіб п’ятирічну заборону на лобізм в США і довічну – на лобізм від імені іноземних урядів, пише uinp.info.

“Як частину нашого плану “Осушити болото” ми введемо п’ятирічну заборону для чиновників ставати лобістами після виходу з адміністрації (США), і довічну заборону для чиновників лобіювати від імені іноземних урядів”, – заявив Трамп у відеозверненні, опублікованому його штабом.

Крім того, він заявив, що буде домагатися такого порядку, при якому прийняття одного регулюючого акта тягне за собою скасування двох інших регулюючих актів.

Девіз “Осуши болото!” Трамп активно використовував в ході передвиборної кампанії, маючи на увазі необхідність реформи системи держуправління на найвищому рівні. Крім того, політик говорив про надмірну кількість регулюючих актів в країні, які, на його думку, заважають її розвитку.

Президентські вибори в США пройшли 8 листопада.

uinp.info

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on вівторок, листопада 22, 2016 at 12:05 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.