Дмитро Ярош

За словами колишнього лідера “Правого сектора”, під час переговорів на цю тему з президентом Петро Порошенко не відкинув цю ідею і пообіцяв подумати над створенням відповідного законопроекту, пише grom-ua.

Президент України Петро Порошенко не відкидає можливості створення “добровольчої” або “резервної” армії в країні.

Про це в понеділок заявив нардеп, колишній провідник організації “Правий сектор”, лідер громадсько-політичного руху “ДІЯ” Дмитро Ярош, з посиланням на Укрінформ повідомила “Українська правда”.

“Веду переговори з президентом. Він сказав, що подумає щодо законопроекту. Там є питання щодо фінансування, більше тактичні. Але в принципі, я бачу, що вже є певне бажання робити”, – заявив Ярош, відповідаючи на запитання про ситуацію навколо ідеї створення “добровольчої української армії”.

За словами Яроша, нагородження державними нагородами добровольців-учасників АТО, що відбулося у День Гідності та Свободи, також є свідчення руху в цьому напрямку.

“Президент вже слухає, ми вже обмінюємося думками”, – додав він.

Нардеп зазначив, що “добровольча” або “резервна” армія (остаточно назва ще не визначена) повинна бути “державною структурою за типом естонського “Кайстеліта” або польської територіальної оборони, можливо, за фінською або швейцарською моделлю, але з українськими реаліями”.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко указом від 21 листопада нагородив депутата Верховної Ради, екс-лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша орденом Богдана Хмельницького III ступеня – “за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”.

grom-ua

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, листопада 23, 2016 at 12:41 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.