Тарас Загородний

Як євроскептик абсолютно задоволений результатами саміту “ЄС-Україна”, пише у facebook Тарас Загородний.

1. Сподіваюся, тепер всім ясно, що “європейські цінності” та інша муть – це красива казка для індіанців, щоб вони відкривши рот слухали і не помічали, як їх грабують. Власне, історія з “зоною вільної торгівлі” і вимогою вирубки наших лісів в обмін на кредит (!!!!!) це доводить.
2. Казки про “вільну торгівлю” і “ринки” – це такі ж казки для лохів, “єврооптимістів” та іншої грантоїдської шушери. ЄС гранично жорстко захищає свій ринок і свої робочі місця за допомогою обмежень, дотацій і т.д. Ті з виконавчої та законодавчої влади, хто буде говорити протилежне – просто або зрадник, або дурень. Внутрішню дерегуляцію проводити потрібно, але ринок захищати.
3. Ніколи не сумнівався, що “безвіз” – це така ж казка для лохів, щоб отримати доступ до ринку. Так воно і є. Ринок вони отримають, а безвіз якщо і введуть, то з такими обмеженнями, що незрозуміло буде, чим це все відрізняється від віз. Тому пішли на хер.
4. Євросовків потрібно лупити так само, як і імперію, що вмирає. Ці тушкоподібні по-іншому теж не розуміють.
5. Радий, що позбавляємося від ілюзій, що хтось замість нас країну побудує. Посилати потрібно всіх, хто не вкладається в ці рамки.
6. Вимоги ЄС потрібно виконувати через призму національних інтересів. Ось недавно вони дали можливість “Газпрому” качати більше газу через свою територію. І їм плювати на крики “єврооптимістів” і те, що наша Армія стримує агресію Росії. Джаст бізнес. Ну, і нам так вчитися треба.

Тарас Загородний

Tags: , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, листопада 25, 2016 at 11:49 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.