Подеста

Лобістська компанія Beltway, яка має близькі зв’язки з Хілларі Клінтон, визнала, що вони не оприлюднили свою роботу на індійський уряд в 2014 і 2015 роках, пише ukrainelobbying.

Podesta Group надали звіт про лобістську діяльність у зміненій формі, як повідомили в звіті Міністерства Юстиції раніше в цьому місяці.

У документах перераховані п’ять окремих угод, які глава Podesta Group Тоні Подеста і його брат Джон Подеста уклали для обговорення відносин Індії та США в 2014 і 2015 роках. У цей час Джон Подеста, співзасновник Podesta Group, перебував на службі в Білому Домі, а потім на посаді керівника виборчої кампанії Хілларі Клінтон.

Нерозкрита інформація про лобістську роботу Podesta Group стало очевидним порушенням Закону про реєстрацію іноземних агентів.

Індійський уряд в 2010 році найняв Podesta Group для лобіювання своїх інтересів. У рамках угоди, яка приносила Podesta Group по $350 тисяч кожні півроку, лобістська компанія здійснила контакти з сотнями урядовців, членами Конгресу та представниками ЗМІ для обговорення порядку денного питань Індії.

Але як повідомляє видання Free Beacon, email-листування з обговоренням Індії між Джоном і Тоні Подеста не було оприлюднено в наданих міністерству записах. Також не було включено запис про зустріч в Білому Домі, між Тоні Подеста та індійським послом.

Podesta Group не перший раз в цьому році “потрапляє під вогонь”, в зв’язку з приховуванням інформації про лобіювання. Повідомляється, що компанія приховала роботу на Європейський Центр за сучасну Україну, неурядову організацію, пов’язану з колишнім українським президентом Віктором Януковичем.

Пол Манафорт, колишній керівник виборчої кампанії Дональда Трампа, також причетний до цієї неоднозначної історії. Міністерство Юстиції вже веде розслідування відносно Манафорта, за нерозкриття лобістської діяльності для української некомерційної організації.

ukrainelobbying

Tags: , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, грудня 7, 2016 at 12:32 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.