Джозеф Принц.
Алілуя!!!

Залежно від того, наскільки скептичними є ваші погляди на церкву і релігію, більшість людей погодиться з тим, що ви не присвятити своє життя служінню Богу або міссії, щоб розбагатіти, пише Вайва Урбайтіс для PressRoomVIP.

Проте, церква є однією з найбільших і найприбутковіших організацій в світі. Щороку мільярди(!) доларів витрачаються на церковну реконструкцію, рекламу, релігійний реманент і багато іншого!

Прямо перед причастям щонеділі на службі відбувається молитовний збір. Це повинно бути частиною християнської “благодійності” протягом цілого тижня. Але з тими сумами, якими ці пастори оперують, ми б не ризикнули вважати, що вони потребують більше пожертв для підтримки свого божественного способу життя.

Ми знайшли 10 найбагатших пасторів, чиї статки шокують вас!

***

Джозеф Принц: $5 мільйонів

Джозеф Принц народився у родині сикхів-жерців і спочатку не був на релігійному шляху в житті. Зайнятий в якості ІТ-консультанта, Джозеф згодом змінив своє серце і присвятив життя християнству. Він вступив до служіння і заснував одну з найбільших церков у всій Азії: New Creation Church.

Рука допомоги
Його мегапопулярність з’явилася частково завдяки таким друзям, як Джоел Остін (мегацерква Lakewood), у якого Принц провів низку своїх проповідей, і Інтернетові. У нього є онлайн-канал Destined to Reign з мовленням в більш ніж 150 країнах.

Визнання і нагородження
У 2008 році в інтерв’ю Sunday Times, Принц визнав, що йому “добре платять”, але додав, що “гроші не мають влади над ним”, заперечуючи звинувачення в тому, що його зарплата склала $50 тисяч на місяць. Проте, повідомляє Straits Times, в минулому фінансовому році церква заплатила якомусь своєму співробітнику на суму між $ 500001 і $ 550000. У той же час, не підтверджуючи особи цього конкретного фахівця, церква відповіла, що її політикою є “визнання і заохочення ключового внеску, і старший пастор Принц є головною опорою зростання нашої церкви і доходів”.

***

Т.Б.Джошуа: $10 мільйонів
Ті Бі Джошуа.

Джошуа є унікально впливовим у своїй рідній Нігерії. Він – Генеральний Наглядач Синагоги у Церкві Всіх Націй і вважається пророком в очах своєї пастви. Він виріс у штаті Ондо у бідній родині. Лишивши  середню школу, майбутній геннаглядач, щоб втримати свою сім’ю на плаву, робив все: від роботи на птахофермі до миття ніг на каламутних вулицях Лагосу.

Божественне покликання
Якось протягом сорока днів посту він отримав божественне покликання розпочати служіння лише з вісьмома членами. Церква стала надзвичайно популярною, і Джошуа тепер має вражаючі 1,5 мільйони прихильників на Facebook. Тим не менше, не дивлячись на це, інші пастори не так швидко підтримали Джошуа.

Чортів син
Джошуа було публічно засуджено кількома відомими пасторами в межах Нігерії, включаючи найвідомішого критика, пастора Кріса Окоті. Його назвали “сином диявола”. У 2010 році Джошуа внесли до чорного списку уряду Камеруну, який погодився зі звинуваченнями пастора Кріса. Чому така ненависть? Пастор Джошуа проповідує “зцілення вірою” і запевняє своїх послідовників, що персональна молитва зцілить їхні недуги. У 2011 році принаймні три людини з ВІЛ померли в Лондоні після того, як за порадою пастора припинили приймати ліки для порятунку життя.

ДАЛІ БУДЕ

 

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, грудня 13, 2016 at 13:02 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.