Франклін Грем.
Продовжуємо наш огляд найбагатших протестантських священнослужителів світу.

В першій частині ми розповідали про Джозефа Принца і Ті Бі Джошуа.

Тепер же наше слово про родину Гремів, які посіли восьме і сьоме місця.

Франклін Грем: $25 мільйонів

Франклін Грем, син відомого пастора Біллі Грема і президент Євангельської Асоціації Біллі Грема та Самарянської суми (Samaritan’s Purse). Він народився і виріс в горах Аппалачах в окрузі Ешвілл, штат Північна Кароліна з чотирма іншими братами і сестрами.

Після закінчення початкової освіти в The Stony Brook School, християнської приватної школи в Нью-Йорку, він відвідував коледж ЛеТорно в Лонгвью, штат Техас. Він не затримався там надовго через те, що його однокласницю піймали у майбутнього пастора після комендантської години.

Бунтівник!

Будівництво Успіху

Три роки по тому 22-річний Франклін мав досвід одкровення в готельному номері під час поїздки до Єрусалиму, після чого повністю присвятив себе Ісусу Христу. Після восьми років служіння проявивши себе, Грем був висвячений в 1982 році церкви Грейс Ком’юніті в Темпі, штат Арізона.

У ті роки, Франклін був рід опікою двох старших членів команди Біллі Грема і в кінцевому рахунку взяв на себе організацію заходів для ЄАБГ. Він був настільки успішним тоді, що став генеральним директором і президентом місії і продовжує бути сьогодні.

Хороше і лихе
Незважаючи на свій внесок в світове пробудження, Франклін не без протиріч. Він був прихильником вторгнення до Іраку у 2003 році і посилався на іслам як на “дуже злу і жорстоку релігію”. Минулого року він написав колонку під назвою “Олімпійське протиріччя Путіна”, де високо оцінив анти-гейський хрестовий російського лідера.

Дуже різні точки зору у нього і його улюбленого батька, про якого нижче.

***

Біллі Грем: $25 мільйонів
Біллі Грем.

Біллі Грем є одним з найвідоміших служителів на планеті і отримав прізвисько “американський пастор.” Він народився 1918 року і, таким чином, бере участь у багатьох історичних подій, в тому числі у звільненні під заставу доктора Мартіна Лютера Кінга з тюремного ув’язнення під час його боротьби за цивільні права, а також безпосередньо у підписанні листа для підтримки Ніксона під час війни у В’єтнамі.

Глобальні крусейди
Він, за деякими оцінками, протягом свого життя і довгої кар’єри виступав перед аудиторією розміром більш ніж 2,2 мільярди осіб, але все почалося не так. Під час навчання у коледжі Грем став пастором Об’єднаної Євангельської Скінії і продовжував проповідувати по всьому світу. Так як його служіння почалося в 1947 році, Грем провів більше 400 крусейдів у 185 країнах і територіях на шести континентах.

Феміністська філософія
У порівнянні з іншими пасторами цього списку, протиріччя Біллі є цілком прийнятними. Вони в основному є наслідком його надзвичайної релігійності, як і його погляди на жінок. У 1970 році Грем заявив, що фемінізм – це “відлуння нашої спільної філософії вседозволеності”, і що жінки не хочуть бути “конкурентноздатними гігантами, що виступають проти чоловічих шовіністів”. Потім він заявив, що роль дружини, матері і домогосподарки є долею “реальної жіночності” відповідно до іудео-християнської етики…

ПОПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА                             ДАЛІ БУДЕ

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, грудня 20, 2016 at 13:48 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.