Кен Коупленд.

Кен Коупленд.

Це третя частина розповіді про найбагатших протестантських служителів світу.

В першій частині ми розповіли про Джозефа Принца та Т.Б.Джошуа.

У другій – про батька та сина Гремів.

***

Кеннет Коупленд: $25 мільйонів

Перед тим як присвятити своє життя християнству, Кеннет був співаком, і його пісня Pledge of Love сягнула #17 в Топ-40 найкращих хітів Billboard у 1957 році. Після свого навернення Кен сконцентрував пристрасть на Євангелії і служінні.

Пастор і пілот
Кеннет дуже любить літати. Він отримав ліцензію пілота, щоб стати персональним авіатором Орала Робертса, перш ніж почати власне служіння. На жаль, навіть це призвело до деяких сумнівних рішень. Використовуючи церковні пожертви, його міністрі (служіння) купило п’ять приватних літаків.

Мало того, що НУО Коупленда скористалося програмою Федерального управління цивільної авіації, яка ховає польоти приватних літаків від відстеження веб-сайтів. Сенатор Сполучених Штатів Чак Грасслі поставив під сумнів деякі з рейсів, зроблених цими літаками, в тому числі посадки на Мауї, Фіджі, і Гонолулу. Служителі відповіли, заявивши, що зупинки в дорозі були зроблені для “проповіді або для забезпечення можливості пілотного відпочинку”. Зручно.

За даними Washington Times, Коупленд захистив “використання приватних літаків як розкішний засіб пересування, стверджуючи, що комерційні літаки “повні демонів”, які будуть гальмувати його напружений графік роботи з молитовними проханнями”.

Зцілення вірою
Встановлено, що Кеннет і його дружина піддалися критиці за їх проповіді проти вакцинації. Глорія Коупленд часто проповідує, що лікарі дають пацієнтам “отруту, яка робить вас більш хворими”, і що церква є альтернативою медикаментозному лікуванню: “Що ви хочете зробити? Ви хочете [зробити щеплення] або ви хочете сидіти тут в суботу вранці, чути Слово Боже! І нехай Віра увійде до вашого серця і зцілитвас”

Вакцинуйтеся…

***

Крефло Долар.

Крефло Долар.

Крефло Долар: $27 мільйонів

Вірний своєму імені, Крефло відомий як один з найбільших понталів серед протестантських пасторів Америки. Він володіє Rolls Royce, а також має кілька маєтків ціною в два з половиною $мільйони. Але його старт був не так уже й прибутковим. Крефло приступив до розробки Всесвітньої Церкви Changers (WCCI) 1986 року. Він почав перше богослужіння Церкви в кафетерії початкової школи в Колледж-Парку, на якому було вісім осіб, що одночасно там працювали.

Швидко зростаючий
Його сила швидко росла, і 24 грудня 1995 року WCCI переїхав до свого нинішнього місця в об’єкті на 8500 місць, відомому як Світовий Купол. Церква каже, що $18 мільйонів на його будівництво було зароблено без будь-якого банківського фінансування, що не дивно. У 2007 році ця конгрегація повідомила про наявність близько 30 тисяч членів і $69 мільйонів прибутку.

Невеличкі скандали
У 2013 році Крефло був заарештований за нібито напад на власну дочку. Звинувачення були зняті після того, як він відвідав кілька груп управління гнівом.

Через рік приватний реактивний літак Доллара Gulfstream III вилетів поза злітно-посадочну смугу, але сам проповідник не отримав ніяких серйозних травм. Для того, щоб замінити старий літак, Крефло почав кампанію зі збору коштів, щоб купити нову машину за $60 мільйонів. Пропонувалося жертувати від $300, але кампанію було скасовано після величезної негативної реакції. Через кілька місяців, рада WCCI оголосила, що готова придбати Gulfstream G650.

ПОПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА                                                                            ДАЛІ БУДЕ

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, січня 10, 2017 at 12:56 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.