Віктор Пінчук.

Кореспондент strana.ua отримав від співробітника американської лобістської компанії BGR Group, яку Адміністрація президента України Петра Порошенка найняла для просування інтересів України в Вашингтоні, дивне повідомлення.

Лист на електронну пошту надіслав Джеф Бірнбаум, який в BGR Group відповідає за піар. Ось оригінал цього листа:

Greetings,

I hope you’re well. We are stepping up our drafting efforts. But we need some additional information if you have it about Pinchuk, fracking and about Konstantin. – In English if possible.

Thank you and talk soon,

Jeff“.

Переклад (дослівно):

“Вітаю,

Сподіваюсь ви в порядку. Ми нарощуємо темпи наших підготовчих робіт. Але нам потрібна якась додаткова інформація, якщо вона у вас є, про Пінчука, fracking і про Костянтина – англійською, якщо можливо.

Спасибі і скоро поговоримо,

Джеф”.

Тут цікаве слово fracking. Воно має два значення. По-перше, це гідророзрив пласта (метод видобутку сланцевого газу, яким збиралися займатися американські компанії в Україні). По-друге, це може бути скорочена форма лайки “його маму”.

Коли кореспондент strana.ua у відповідь надіслала лист з питанням, про що йде мова, співробітник BGR Group побачив, що помилився адресою, вибачився і більше нічого не писав. Чому лист прийшов на пошту нашого журналіста, також зрозуміло – раніше він відсилав листи в BGR з проханням про коментар. І, мабуть, співробітник компанії просто помилково відповів не так на той лист.

У той же час, судячи зі змісту, лист було адресовано комусь із контактерів BGR Group в Адміністрації президента України.

Але з його змісту можна зробити висновок, що в лобістській компанії, яку найняли для налагодження відносин з новим американським президентом Дональдом Трампом, збирають інформацію на Віктора Пінчука, українського олігарха і зятя екс-президента України Леоніда Кучми.

Можна припустити, що це одне з перших замовлень, яке надійшло BGR Group від клієнта з вулиці Банкової.

Раніше стало відомо про План Пінчука, або чому пропозиції впливового підприємця щодо припинення конфлікту на сході України співпали з ідеями оточення Дональда Трампа.

Раніше strana.ua опублікувала переклад статті Віктора Пінчука в WSJ про встановлення миру в Україні через компроміси по ЄС і Криму.

strana.ua

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, січня 17, 2017 at 12:08 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.