18
Січ

Лобі Курченка у ВР атакує

   Posted by: klimovy4   in Новини, Україна

Андрій Журжій.

Андрій Журжій.

Хочу нагадати про такого собі депутата “Самопомочі” Андрія Журжія, який до депутатства очолював юридичний департамент Групи компаній Fozzy Group, пише Тетяна Чорновол (“Народний Фронт”) у Facebook.

Цікавим є те, що згідно з ухвалою суду в 2013 році “Фозі” не заплатило понад 80 мільйонів грн податків, завдяки послугам з “мінімізації” оподаткування, які надавала компанія Курченка ТОВ “Укренергоринок”.

В Єдиному реєстрі судових рішень ця компанія згадується в 215 ухвалах суду, в усіх справах Курченка, а також з її рахунків відбувалося фінансування газети “Вєсті” під час Майдану. Печатка цієї фірми була знайдена в офісі Курченка в “Арені” разом з печатками інших відомих фірм Курченка, таких, як СЕПЕК.

У Фозі саме юридичний департамент Журжія організовував та юридично супроводжував схеми несплати податків через Курченка. Адже у Курченка в цей момент працював друг та колега Журжія – Денис Бугай, особистий юрист Курченка.

До речі, згідно з фінансових результатів ТОВ “Укренергоринку” у “гаманець Курченка”, з яким працював Журжій у 2012 році, впало 1 млрд. доларів. Це все кошти стягнені по різних схемах. За тринадцятий рік “гаманець” фінансові результати не здавав, але думаю, що там були ще більші кошти, адже саме на майданівський рік припав розквіт корупційних схем Курченка.

Саме тому Журжій з колегами від “Самопомочі” Сироїд та Подоляк сьогодні на брифінгу у ВР цькували Сергія Пашинського, вимагали його притягнення до кримінальної відповідальності, фактично за те, що він зміг захистити свою дружину та себе під час хуліганського нападу алкаша (який неодноразово притягувався за побиття дружини).

До речі, адвоката нападнику дав керівник АП Януковича Андрій Портнов. А у ВР адвокати п’яного хулігана – люди з ОПГ Курченка.

А все тому, що Пашинський ініціатор “спецконфіскації” – повернення коштів, вкрадених Портновим, Курченком в ОПГ Януковича, в державний бюджет. Вони використовують будь-який привід, щоб його атакувати. Навіть якщо приводу немає, він вигадується.

До речі, в схемах Журжія щодо несплати податків в бюджет мова йде про 80 мільйонів грн. Це великі кошти. Якби Журжій не прикривався “Самопоміччю”, він би давно пішов по справі Курченка. І не треба говорити, що він був лише виконавцем, організатором, а не замовником “мінімізації” оподаткування. Пашинський стояв на Майдані в усі криваві дні і ночі, а Журжій в цей час ховав мільйони від сплати в бюджет в схемах Курченка. Зараз Журжій продовжує в тому ж дусі: блокує “спецконфіскацію” арештованих коштів режиму Януковича, виконуючи замовлення Курченка.

І він тепер на коні? І він піариться цькуючи Пашинського? Так, ім’я Пашинського спаплюжене в інформаційному просторі. Але не тому, що він щось робив чи не робив, а тому що він продовжує справи Майдану, і його дискредитація проплачена великими грошима “Сім’ї” через Онищенка, Курченка, Портнова, Фірташа.

Атака Журжія цьому доказ.

facebook

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, січня 18, 2017 at 16:18 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.