Зорян Шкіряк.

Зорян Шкіряк.

У Верховній Раді існує лобі, яке не зацікавлене в законодавчому впорядкуванні видобутку бурштину, пише Форум.

Про це в ефірі 5 каналу заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Поки видобуток бурштину не буде врегульовано на законодавчому рівні, ми будемо мати проблеми… Ми про це кричимо вже два роки, відповідні законопроекти готові і знаходяться у Верховній Раді. Їх потрібно просто дістати, розглянути, внести поправки і приймати. Але, мабуть, і у Верховній Раді сьогодні існує лобі, яке не зацікавлене в тому, щоб були прийняті відповідні закони”, – вважає Шкіряк.

Нагадаємо, вночі 16 січня в Олевську в результаті кримінальних розборок із застосуванням зброї між місцевими жителями і приїжджими з Львівської області 6 осіб поранено, один чоловік – загинув.

Начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко заявив, що причина конфлікту із застосуванням зброї в Олевську не пов’язана з незаконним видобутком бурштину.

Форум

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, січня 18, 2017 at 13:05 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.