Лівія.

Лівія.

Як повідомляють ИноСМИ, Кремль хоче вкоренитися в своєму впливі на Близькому Сході будь-якими способами, в тому числі і спонсоруючи повстанців, які нібито ведуть боротьбу з прозахідною владою, передає joinfo.

Питання про озброєння лівійського генерала, який нібито бореться з прозахідним урядом в Тріполі, з боку Кремля вже вирішене. Про це повідомляє видання The Times з посиланням на помічників цього генерала.

73-річний генерал Халіфа Хіфтар, якого підтримуваний ООН уряд оголосив терористом, минулого тижня провів переговори на високому рівні на борту російського авіаносця, який перебував у Середземному морі.

За інформацією видання, за останні сім місяців він також зустрічався з російськими міністрами закордонних справ і оборони, щоб попросити підтримки і зброї”.

Командири генерала Хіфтара кажуть, що мета його візитів до Росії – забезпечення навчанням і зброєю, так як його бойовикам ускладнює життя збройне ембарго, накладене ООН під час повстання проти Муаммара Каддафі“, – йдеться в статті.

Росіяни довіряють Хіфтару, і те, що він робить в Лівії, – його боротьба з “Ісламською державою” і тероризмом. Вони знають, що він добре показав себе на кількох війнах“, – сказав один з ад’ютантів генерала Акрам Бухлаіга на базі в місті Бенгазі, за повернення якого війська Хіфтара борються з травня 2014 року.

Під час зустрічей на борту “Адмірала Кузнєцова” Хіфтар розмовляв по відеозв’язку з Сергієм Шойгу (російським міністром оборони) про антитерористичні заходи, за словами Бухлаігі.

Росія пообіцяла лобіювати в ООН скасування накладеного на Лівію збройового ембарго.

joinfo

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, січня 20, 2017 at 12:57 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.