Турбоатом.

Турбоатом.

Ярославський хоче приватизувати харківський “Турбоатом”.

Про це він повідомив журналістам 27 січня у Харкові, відповідаючи на запитання, які промислові підприємства України цікаві його інвестиційній групі, пише ubr.

“Турбоатом”. 75% там державні. Ми в Давосі зустрічалися з президентом України Петром Олексійовичем Порошенком і мажоритарним акціонером “Glencore” Айваном Глайзенбергом. Це відома світова компанія. Ми домовилися, що, якщо буде відкритий конкурс, то ми будемо брати участь. Спільно DCH і “Glencore”, – сказав Ярославський.

 

Він відмовився відповісти на запитання, яку суму готовий направити на придбання акцій “Турбоатома”, а також не сказав, яку частину хотів би придбати.

“Скільки буде виставлятися. Це не від мене залежить, скільки буде виставлятися. Ви уявляєте скільки він коштує? Не дорожче ОПЗ. Якщо у мене сил вистачило на ОПЗ, чи буде достатньо у мене на “Турбоатом”?”, – сказав бізнесмен.

ubr

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, січня 30, 2017 at 12:23 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.