Elon Musk Ілон Маск.

Elon Musk (Ілон Маск).

Виконавчий директор компанії Tesla Ілон Маск, який 14 грудня 2016 року був призначений стратегічним президентським радником, активно використовує свої нові робочі стосунки із Дональдом Трампом для лобіювання ідеї введення вуглецевого податку, однак поки що його зусилля не досягають свого результату. Про це повідомляє Ua-Energy з з посиланням на видання Bloomberg.

За свідченнями одного із високопоставлених посадовців Білого дому, на якого посилаються видання, Маск пропонував ввести вуглецевий податок в понеділок на зустрічі з лідерами американського бізнесу, однак подібна ідея не здобула майже ніякої підтримки в присутніх.

Окрім безпосереднього доступу до Трампа, Маск також використовує стратегії просування ідеї вуглецевого податку всередині його адміністрації, зокрема через контакти в соціальних мережах з Рексом Тіллерсоном, кандидатом на посаду держсекретаря США. Ще будучи виконавчим директором корпорації ExxonMobil, Тіллерсон підтримував ідею вуглецевого податку і визнавав реальність процесів зміни клімату. ExxonMobil свого часу активно лобіювала ідею “нейтрального щодо доходів” (revenueneutral) вуглецевого податку, що мав би бути більш поблажливим до нафтового бізнесу, ніж чинні екологічні регуляторні акти.

Іншим варіантом для просування вуглецевого податку теоретично може бути Скотт Прюітт, кандидат на посаду голови Агентства із захисту навколишнього середовища. На сенатських слуханнях грудня з приводу розгляду своєї кандидатури, Прюітт заявив, що не погоджується з висловлюванням Дональда Трампа, що глобальна зміна клімату є лише “оманою”, однак і не вважає, що вона могла бути зумовлена людською діяльністю, такою як викиди транспортних засобів.

Нагадаємо, незважаючи на те, що у передвиборчій гонці Маск підтримував опонента чинного президента Гілларі Клінтон, він був запрошений Дональдом Трампом до групи своїх стратегічних радників, куди, окрім Маска, увійшли також Марі Барра та Тревіс Каланік, виконавчі директори General Motors та Uber відповідно.

Ua-Energy

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, лютого 6, 2017 at 06:59 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.