Девід Плюфе

Девід Плюфе

“Колишній старший виконавчий директор Uber, який колись працював керівником кампанії Барака Обами, був оштрафований на $90 тисяч Чиказькою радою з етики за незаконне лобіювання мера Рама Емануеля від імені компанії”, повідомляють Білл Рутхарт і Хел Дардік у The Chicago Tribune.

“Рада проголосувала 5-0, щоб дізнатись, що Девід Плюфе порушив правила етики міста, не зареєструвавшись як лобіст після контакту з Емануелем, з метою допомогти компанії з правилами підхоплювання мандрівників у двох аеропортах Чикаго.

Порушення лобіювання з боку Плюфе стало надбанням громадськості тільки після того, як Емануель у грудні оприлюднив сотні особистих листів, пов’язаних з державними справами.

Це сталось під тиском двох судових процесів щодо відкритих записів, які стверджують, що мер порушив закон держави про відкриті записи.

“Плюфе приєднався до Чан Цукерберг ініціативи Марка Цукерберга в минулому місяці.

The Chicago Tribune

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on понеділок, березня 6, 2017 at 12:46 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.