Кріс Оякхіломе

Кріс Оякхіломе

Закінчуємо наш цикл розповідей про найбагатших протестантських ієрархів світу.

Попередні випуски були тут, тут, тут і тут.

Кріс Оякхіломе: $50 мільйонів

Навчання пастора Кріса, як у Біллі Хінна, грунтується на “зціленні вірою”. Кріс стверджує, що він може надихнути віру, що вилікує будь-яку хворобу… включаючи СНІД.

Незважаючи на сумнівне вчення, його релігійний “бізнес” є вельми вражаючим. Його служіння розходиться на кілька різних гілок, включаючи загоювальну школу, рапсодію реальностей, книги LoveWorld і НУО під назвою Inner-city Missions for Children.

Телевезійний генерал
Крім того, він володіє трьома християнськими телевізійними каналами: телебачення LoveWorld, LoveWorld SAT і LoveWorld Plus. Телевізійні програми показують відомі релігійні зцілення і чудеса, і зібрали понад 2,5 мільйона глядачів за вечір.

Під пильною увагою
Уряд Південної Африки і Treatment Action Campaign розкритикували претензії Кріса на те, що він може вилікувати ВІЛ/СНІД.

У 2016 році уряд Південної Африки загрожував доставити Кріса до тюрми, якщо його організація не покаже, що вони роблять з пожертвами, які отримують.

***

Єпископ Т.Д. Джейкс: $147 мільйонів

Єпископ Т.Д. Джейкс

Єпископ Т.Д. Джейкс

Єпископ Джейкс є одним з найбільш прийнятних пасторів в цьому списку.

Він супроводжував президента Буша (під час ліквідації наслідків урагану Катріна) і Обаму (проводив ранкове богослужіння в 2009 році), де ті коментували свої добрі наміри і дії.

Президент Буш назвав Джейкса “такою людиною, яка ставить віру в дію”.

Утримання наше все
Джейкс є єпископом The Potter’s House, позаденомінаціонної американської мегацеркви з понад 30-тисячною паствою.

Він є активним прихильником помірності і говорив широко на цю тему, починаючи від телепередач Good Morning America до Dr. Phill.

Джейкс на всі руки
Незважаючи на те, що він має значну зарплату в якості пастора, більшу частину своїх грошей єпископ отримав від продажу євангельської музики, книг і численних синдикованих виступів. Він навіть виграв Греммі за свою музику.

ПОПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on середа, березня 22, 2017 at 09:49 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.