Грузія, Україна, Росія

Грузія, Україна, Росія

В українців кепсько з пам’яттю. Її вистачає максимум на кілька місяців, у виняткових випадках – на півроку, пише ФБ-паблік Церковь Свидетелей Покращення.

Якби було по-іншому, то вряд чи ми б мали якісь ілюзії щодо майже всіх теперішніх фігурантів сучасного політикуму. Навіть “АТО” і тисячи смертей не розчистила медійні авгієві стайні. І війна 080808 – лише як нагадування співгромадянам, хто, де, за що тоді топив.

Так, у розпалі того серпня було протистояння президента і прем’єра. Водночас сильна донецька опозиція всіма силами опонувала Плану членства України до НАТО. Коли почалися бойові дії, регіонали зробили все, аби підтвердити власний статус п’ятої колони Кремля. Одним з таких вещдоків є одна постанова Верховної ради від 2 вересня. Це, звісно, не “закони 16 січня”, але теж неслабо. 196 парламентаріїв незалежної України проголосували за документ “Про засудження військової Грузії проти народу Південної Осетії”. Ось лінк на цей текст.

Про засудження військової Грузії проти народу Південної Осетії

Ось цитата з цього опусу: “Одночасно з військовою агресією Грузії проти народу Південної Осетії, яка мала всі ознаки геноциду, націоналістичний режим М. Саакашвілі навмисно спровокував вкрай небезпечний міждержавний грузинсько-російський збройний конфлікт. Причетність України до військових злочинів офіційного Тбілісі, зокрема через постачання зброї до Грузії та беззастережну політичну підтримку В. Ющенком агресії М. Саакашвілі, загострили відносини з стратегічним партнером України – Російською Федерацію”.

А ось і список “авторів” постанови, яку, втім, не було прийнято.

Тут є і покійні Бережна та Чечетов. Тут є і Василь Горбаль, який зараз ходить по ефірах, відбілюючи своє ім’я після історії з Укргазбанком коментарями про все на світі.

Тут вам і обидва Януковича, і двоє Льовочкіних, і Азаров, і Хомутинник, і Вілкул, і Святаш, і Хмельницький, і Шуфрич, і ще багато кого з тих, хто досі формує порядок денний своїх галузей та регіонів.

Це відбулось менше якихось дев’яти років тому…

Церковь Свидетелей Покращення

P.S. У коментарях до запису Саакашвілі хтось спитав екс-банкіра Горбаля: “Василий, вы называете @mikheil saakashvili своим хорошим знакомым по КИМО, но в 2008 считали его геноцидером осетин, если верить сегодняшней записи @egor chycherynda. Ваше мнение с того времени не поменялось?”

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, серпня 9, 2017 at 13:55 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.