Michael Cohen of Trump

Майкл Коен із Squire Patton Boggs.

Squire Patton Boggs продовжила працювати з Майклом Коеном, колишнім адвокатом організації Трампа, навіть коли той був залучений до розслідування російського лобізму в США, пише Politico.

Фірма оголосила про “стратегічний альянс” з Коеном ще в квітні, коли той допомагав їй залучати нових клієнтів та працювати з офісами Squire Patton Boggs в Нью-Йорку, Вашингтоні та Лондоні.

З тих пір Коен був включений до розслідування можливої змови між функціонерами кампанії президента Дональда Трампа та Росією.

The Washington Post повідомив минулого місяця про те, що Коен писав Дмитру Пєскову, особистому прес-секретарю президента Росії Володимира Путіна, за кілька тижнів до кокусу в Айовы минулого року, звернувшись із проханням про допомогу в угоді з нерухомістю в Москві.

“Я шанобливо прошу когось, бажано Вас, зв’язатися зі мною, щоб я міг обговорити таку специфіку як організацію зустрічей з відповідними особами”, – написав Коен тоді в електронному листі.

Politico

 

 

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, вересня 18, 2017 at 16:18 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.