Цукерберг, незважаючи на бан, шукає в Пекіні собі лобіста.

Facebook наймає керівника напряму урядових відносин у Китаї, незважаючи на своє блокування, пише Firenews.

Facebook залучила китайського фахівця з урядових відносин і шукає інших співробітників у контексті роботи в Китаї, незважаючи на те, що його основна соціальна медіа-платформа там блокується.

Вільям Шуай був призначений старшим менеджером з урядових зв’язків Facebook у Пекіні, подібно позиціям, які він посідав раніше у китайській пошуковій системі Baidu та працював з соціальною мережею LinkedIn.

Він також був колишнім офіційним представником потужного агентства економічного планування Китаю, Національної комісії з питань розвитку та реформ, повідомляє The Wall Street Journal.

Facebook минулого місяця викликав спекуляції про свої наміри, коли оголосив, що стоїть за програмою для обміну фотографіями, запущеною в Китаї під назвою “Барвисті повітряні кульки” та маючою дизайн і функції, подібні до програми Moments.

Апаратний підрозділ Facebook, що зветься Building 8 також займав інженерні позиції в рекламі в Шанхаї, а New York Times минулого тижня цитував джерела про те, що в місті було полювання на офісні приміщення для будівництва штаб-квартири Building 8.

Китайський представник Facebook Ван-Лі Мозер також зустрічався в травні з директором торгової комісії Шанхаю, щоб обговорити створення дочірньої компанії Facebook, згідно веб-сайту комісії.

Facebook є однією з кількох великих глобальних інтернет-компаній, які багаторазово заблоковані Китаєм, який щільно контролює та цензурує інтернет-контент.

Але, як вважають, Facebook шукає свого роду присутність у Китаї, а головний виконавчий директор та співзасновник Марк Цукерберг зробив значні візити для зустрічі з політичними лідерами і навіть вивчає мандаринську.

Вважається, що успіх апаратних зусиль Facebook суттєво відрізняється від доступу до Китаю, чий ланцюжок постачання компонентів електроніки є критичним для виробництва Apple iPhone та інших великих світових технологічних продуктів і марок.

Firenews

 

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, вересня 25, 2017 at 15:15 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.