Укркарт Укрпошта

Укркарт – підрядник Укрпошти

Вже не перший банк оголосив про співпрацю з Укркарт Укрпошта – то його партнер, пам’ятаєте?) Про це пише УКРКАРТ (до речі, ось їх фейсбук).

RwS bank почне випускати платіжні картки, які належать НПС “Простір”, куди буде вмонтовано міжнародно визнаний чип EMV CPA. Співробітники ДП Укрпошта, УКРКАРТ і НБУ швидко сертифікували цей “пластик”.

Нагадаємо, що УКРКАРТ і УКРПОШТА партнери. Два десятки років “Укркарт” створює і еквайринг, і український банківський процесінг, і обслуговує карткові платіжні системи.

Колись “Простір” називався НСМЕП. Крім нього і ДП Укрпошта Укркарт також обслуговує інфраструктуру MasterCard Worldwide та Visa. Також компанія  проводить адміністрування РРО для Укрінформа.

Випускаючи карти “Простір”, вироблені в Україні з використанням українських технологій, УКРКАРТ і “RwS bank” вносять свою лепту у поступ України як іноваційної держави.

Довідка про Укркарт і Укрпошту:

ПрАТ “Українська національна розрахункова картка” перемогло в тендері від ПАТ “Укрпошта” на представлення послуг з обробки транзакцій із використанням електронних платіжних засобів за 214,35 млн грн.

У тендері Укпошти крім Укркарт брали участь ПрАТ “Український процесінговий центр”, ТОВ “Тас Лінк”, ПАТ ПУМБ.

Оскільки документи двох останніх були відхилені, до участі в аукціоні “Укпошти” було допущено “УкрКарт” і “Український процесинговий центр”.

УКРКАРТ

 

Tags: , , ,

This entry was posted on П’ятниця, вересня 29, 2017 at 08:53 and is filed under Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.