obrazovanie_1-min19 липня 2019 року Інститут освітньої аналітики презентує нову онлайн-систему зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних, мета якої підвищити ефективність шкіл та поліпшити якість навчання.

Презентація відбудеться в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2), початок о 10:00 годині.

Існуюча система управління освітою в Україні є недостатньо відкритою. Заклади освіти та громадськість не мають доступу до детальної статистичної інформації, яка відображає реальний стан і тенденції в освіті, її фінансове забезпечення. Це ускладнює реформування освітньої сфери та запровадження прогресивної моделі фінансування.

Достовірна і повна статистична інформація необхідна для планування, забезпечення органів управління освітою даними, що сприятимуть формуванню освітньої політики та здійсненню реформ. Відстеження змін, що відбуваються в сфері освіти, дає змогу приймати обґрунтовані та ефективні управлінські рішення.

На заході буде представлено нову онлайн-систему – Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ), – яка була розроблена Інститутом освітньої аналітики, який є підрозділом Міністерства освіти і науки, у рамках гранту Світового Банку. Під час презентації учасники дізнаються про: перелік нових освітніх даних, які збиратиме система; зміни у фінансуванні шкіл та інструменти відстеження ефективності витрат; яким чином відбуватиметься оцінка якості шкільної освіти за міжнародними стандартами тощо.

Спікери заходу:
Любов Щітка, керівник експертної групи з питань європейської інтеграції та координації міжнародних зв’язків Міністерства освіти і науки України;
Сергій Лондар, директор Інституту освітньої аналітики;
Андрій Литвинчук, заступник директора Інституту освітньої аналітики;
Василь Поворозник, експерт з економічних питань Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна;
Олена Бондаренко, співголова ГО “Батьки SOS”.

Реєстрація на презентацію за посиланням.
***
За детальною інформацією звертатися до комунікаційного консультанта Інституту освітньої аналітики Миколи Малухи: jesfor.malukha@gmail.com, +38 066 9225389

Tags: , ,

This entry was posted on Вівторок, липня 16, 2019 at 10:22 and is filed under Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.