1
Кві

Інфа

   Posted by: klimovy4   in

Сергій Клімович

Сергій Клімович

Мене звуть Сергій Клімович (рос: Сергей Климович, англ: Sergiy Klimovych). Я живу в Мережі з 1998-го, у блогосфері – з 2005 року. Зі шкільних років захоплююся історією, політикою, онлайн-комунікаціями. Тому не дивно, що крива української мрії привела мене в журналістику.

Наразі займаюсь Blogger Relations для однієї з українських ІГС і готуюсь до захисту дисертації про Government Relations. Взагалі від GR і лобізму фанатію вже багато років.

Періодично проводжу тренінги з цифрових медій для активістів громадських організацій, іноді – членів політичних партій. Раніше спільно з Миколою Малухою розробив і викладав дистанційний курс “Блоггінг” для Українського католицького університету. Засновник Академії Блогослів’я.

Закінчив бакалаврат НаУКМА (історія), Могилянську школу журналістики (диплом про соціальні медії в українській політиці), магістратуру НПУ імені Драгоманова, Інтершколу (сценарна майстерність) і аспірантуру Національного інституту стратегічних досліджень (державне управління).

Працював в Києво-Могилянській академії, на сайтах Подробности.ua & Українська правда, газеті “Вечірні Вісті”, консалтинговому агентстві Noks Fishes, компанії Agora тощо.

Більш докладно мій творчий шлях викладений у профілі на LinkedIn.

Мої:
Facebook
Twitter
Livejournal
Вконтакте

 [contact_form]